Tanıtım Yazısı Nedir?

Tanıtım yazısı, backlink inşası için kullanılan bir geri bağlantı edinme yöntemidir.

Buna göre, news kayıtlı haber sitelerinde ücreti mukabilinde sponsorlu olarak içerikleriniz yayınlanır ve siz de web sitenizin tanıtımını yapmış olursunuz.

News Kayıtlı Haber Sitelerinden Alınan Tanıtım Yazıları

News kayıtlı haber siteleri, özellikle de yıllanmış ve yüksek metriklere sahip olduğunda tanıtım almak ve backlink edinmek için oldukça etkili kaynaklardır.

Ahrefs DR değeri 30 ve üzerinde olan, gerçek ziyaretçisi olan ve tanıtım satışı için açılmamış haber sitelerinden alacağınız dofollow backlinkler arama motorlarında çok hızlı bir şekilde yükselmenize yardımcı olabilir.

Elbette burada anchor text dağılımı, Google algoritma ve güncellemelerine uygun bir şekilde backlink alımı yapma gibi detaylar da son derece önemli.

Ayrıca bir anda çok sayıda haber sitesinden link almak da doğal backlink profili oluşturmanıza engel olacaktır. Bu yüzden zamana yayılan, doğal bir çalışma süreci önemlidir.

Tanıtım Yazısı İçeriği Nasıl Olmalıdır?

Kaliteli bir tanıtım yazısında içerik insanlara fayda sağlayacak yeterlilikte olmalıdır.

Bir diğer ifadeyle, tanıtıcı ve firma hakkında bilgi veren içerik yerine firmanın yaptığı işle ilgili eğitici bir yazı veya ürünün kullanımına dair faydalı bilgiler çok daha yararlı olacaktır.

Etkili Backlink Paketleri ile web sitenizin doğal bir şekilde Google arama sonuçlarında yükselmesini sağlıyoruz.

Güçlü ve kaliteli tanıtım yazılarından oluşan çalışmalarımız, organik görünürlüğünüzün artmasına ve aramalarda üst sıralarda çıkmanıza yardımcı olmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir