Şartlar ve Koşullar

Lütfen aşağıdaki “Şartlar ve Koşullar” belgesini dikkatlice okuyunuz. Web sitemizi kullanarak, aşağıdaki şartları ve koşulları kabul ettiğinizi beyan etmiş olursunuz.

  1. Hizmetlerimiz ve Garantiler

backlinksefi.com (“biz”, “bizim” veya “sitemiz”) olarak, kaliteli backlink hizmetleri sunmaktayız. Ancak, sitemizde sunulan hizmetlerin sadece SEO çalışmasının bir bölümünü oluşturduğunu ve backlinklerin SEO stratejilerinin bir parçası olup tek başına belli bir sıralamaya geleceğinizin (Örneğin 2. sıra, 6. sıra vb) veremeyeceğini açıkça belirtmek isteriz.

  1. Yatırım Getirisi ve Sonuçlar

Sunulan hizmetlerin sonuçları, bir dizi faktörden etkilenebilir ve herhangi bir garantili sonuç vaat etmez. Backlinklerin sıralamaları veya trafik artışını otomatik olarak garanti etmediğini unutmayınız. Web sitenizin performansını artırmak için diğer SEO stratejileri ve içerik iyileştirmeleri gibi faktörleri de dikkate almanız önemlidir.

  1. Sorumluluk Reddi

backlinksefi.com olarak, sunulan hizmetlerin web sitenizin genel performansı üzerindeki etkisini garanti etmemekteyiz. Herhangi bir maddi veya manevi kayıp, zarar veya dezavantaj için sorumluluk kabul etmiyoruz.

  1. Diğer Web Siteleri ve Bağlantılar

Web sitemizde diğer web sitelerine veya kaynaklara verilen bağlantılar bulunabilir. Bu bağlantıların içeriği veya güvenilirliği konusunda sorumluluk kabul etmiyoruz. Bu tür bağlantıları kullanmadan önce kendi takdirinizi kullanarak dikkatli bir şekilde değerlendirmeniz önerilir.

  1. Şartların Değiştirilmesi

backlinksefi.com, bu “Şartlar ve Koşullar” belgesini önceden bildirimde bulunmaksızın güncelleme veya değiştirme hakkını saklı tutar. Güncellenmiş şartlar ve koşullar web sitemizde yayınlandığında yürürlüğe girer.

  1. Hukuki Danışma

Web sitemizde sunulan hizmetler veya bu şartlarla ilgili herhangi bir hukuki veya işle ilgili konuda profesyonel bir hukukçudan veya uzmandan danışmanlık almanız önerilir.